| c0bra1337 a întrebat:

Avand in vedere ca vine black friday pe 29 noiembrie acum..Credeti ca as putea sa iau un smartphone cu maxim 300 lei? Vreau sa imi iau un smartphone cu maxim 300 lei (pentru muzica,jocuri, facebook)..nu conteaza ca e dupa okazii/mercador/eMAG sau oricare altul.
Astept parerile voastre cu ce telefon mi-as putea lua la maxim 300 lei!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| BejanDeian a răspuns:

Parerea mea e ca ar cam trebu sa mai cresti pretul. Ca SMARTPHONE la banii astia nu prea gasesti asa de bun. Ar fi
asta: Telefon mobil Samsung S5220R Rex 80, Ceramic White. Sper ca te-am ajutat.

| Iulian_Bojica_1992 a răspuns:

Normal ca iti poti lua smartphone cu 300 lei...nu unul de brand cunoscut dar nu cred ca incurca cu nimic daca poti sa faci cu el tot ce iti doresti! Acum daca il vrei nou e o alta problema.Allview ar fi cel mai bun la banii astia cu android!