| davidlazar a întrebat:

azi dimineata cand mi-am pus telefonul (Samsung galaxy chat) la incarcat a arata ca se incarca si dupa un timp dupa ce s-a incarcat si scria baterie incarcata l-am scos din incarcator, dar la bateri tot arata fulgerul ala alb si scria in continuare baterie incarcata ca si cum ar fi fost in continuare bagat in incarcator. Puteti sa-mi spuneti cei care ati intampinat o astfel de problema ce ati facut? multumesc anticipat si

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

E o mica eroare a softului.L-ai repornit? Daca da, incearca si o revenire la setarile din fabrica.

| Alexa20022000 a răspuns:

Pai atata timp cat de descarca e totul ok.si mie mi s-a mai intamplat si nu e nimic grav.incearca sa-l restartezi... fundita?