| Raduuu95 a întrebat:

Azi mi-am crapat geamul telefonului (Nokia 520 lumia), displayul este perfect, nu are nici o problema, afiseaza perfect. Nu imi mai merge touchscreenul. Cam cat costa sa il repar? Il pot trimite la garantie sa il repare contracost?

Răspuns Câştigător
| Blurryb a răspuns:

Maxim 150 lei.

14 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Nu te costa mai mult de 200 lei, dar cum ai reusit sa spargi un lumia, ca astea-s facute special sa fie foarte rezistente

| Martina5 a răspuns:

Nu te costa mai mult de 200 lei, dar cum ai reusit sa spargi un lumia, ca astea-s facute special sa fie foarte.

| Raduuu95 explică (pentru Martina5):

Am dat cu el in coltul unui calorifer, se pare ca nu a fost suficient de rezistent laughing

| Martina5 a răspuns (pentru Raduuu95):

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Martina5):

De ce copiezi răspunsuri? Așa penibilă ești?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Martina5):

Dacă mai este încă în garanție îl poți trimite. Probabil un Nokia 3300 rezista la acel impact.

| Martina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut să văd ce spuneți în legătură cu asta happy

| Martina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau să mă amuz că mă plictisesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Martina5):

Și așa te amuzi tu când te plictisești?

| Martina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuștiu ce să fac dăăă

| Raduuu95 explică (pentru anonim_4396):

Inca este in garantie, nu cred ca il primesc cei de acolo(sa il repare gratis). Sau te refereai la contracost?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raduuu95):

Gratis nu cred că ți-l repară, dar sună la ei.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

De ce nu intrebi asta direct la magazinul de unde l-ai luat?
Multumesc ca nu ne-ai zis si ce ai mancat la pranz!

| Raduuu95 explică (pentru Darius_Ionescu_1993):

Puteai sa te abtii de la acest comentariu? te-ai gandit probabil ca nu am un Orange shop la mine in localitate? Mai ganditi-va inainte sa raspundeti, cocosilor!