| Caracteromule a întrebat:

azi mi-am luat un Samsung Galaxy mini2, merge super bine si as vrea sa-mi pun windows pe telefon (are un prieten), in fine, ce avantaje are? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Nu prea are avantaje...mai bine lasa-ti Androidul sincer e mai bun...Un prieten chiar se plangea ca ii naspa windowsul.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Lasă-l cu sistemul prezent, dacă schimbi sistemul de operare se va tot bloca şi NU ai avantaje...

| dulgherunicu a răspuns:

Crezi ca esti mai destept ca cei care l-au facut? daca era mai bun windowsul il puneau ei din fabrica.