| anonim_4396 a întrebat:

Salut TpU, azi mi-am spart ecranul de la telefon, am un Huawei p9 lite 2016 stie cineva cat m-ar costa sa schimb ecranul?

Răspuns Câştigător
| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

Daca ai doar ecreanul spart ai ajunge la vreo 200 lei, dar dacă ai si display-ul pana la 300 lei. Eu stiu fiindca am avut de reparat si ecreanul si dysplay-ul si am dat 300 lei si am Huawei p9 lite mini 2017

| AlexSerbanAlex a răspuns (pentru Albu_Georgiana_2000):

Si l-a facut pe loc? Sau a durat ceva?

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns (pentru AlexSerbanAlex):

L am lasat o zi la ei ca dupa a doua zi m au sunat sa vin sa il iau. L am facut la GSM