| anonim_4396 a întrebat:

Bateria telefonului meu Samsung Galaxy S6 Edge nu mai tine incarcata.
In care service trebuie sa il duc ca sa imi schimbe bateria si cum procedez?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Il poti duce in orice service vrei tu dar sa afli daca iti poate pune o baterie originala. Daca nu, cea mai buna varianta ar fi la service Samsung. De curiozitate, dupa cat timp s-a intamplat treaba asta?

| anonim_4396 explică (pentru Aasdfghj):

Din 2015 (cand a aparut)

| kar1GaNNN a răspuns:

La orice GSM din orasul tau il poti duce.
Daca plătești ti-l face oriunde.

| Mădă_Mădălin_1998_LIyu a răspuns:

La orice service GSM de unde ești tu (dar plătești) sau cu garanția la magazinul de unde l-ai achiziționat ( ți-l face gratis in caz de nu ai umblat tu in el) e simplu