| Supremejordannike2004 a întrebat:

Cablul original de la Samsung j5 2017 se misca in telefon si tot iasa din telefon, ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu da fundă, trebuie să inlocuiești conectorul/priza din telefon sau să folosești improvizații, așa cum deduc că deja ai făcut

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă telefonul e in garanție, du-te până la service-ul lor, să îți schimbe cablul.

| gelu1970 a răspuns:

Posibil să ai mizerie in conector.
Folosește o lupă și un ac de gămălie și curăță cu mare grijă conectorul telefonului
În cazul în care, cablul, continuă să se miște e posibil să fie necesară schimbarea conectorului.

| Skarr a răspuns:

E din cauza cablului. Ia altul. Nu conteaza daca e original. Tot la fel e.