| DIGIT4L a întrebat:

Cam ce telefon as putea sa imi cumpar pana in 1500 lei? Asta imi cam place : http://www.emag.ro/......DLFRQBBBM/
dar pana de curand nu am fost prea atras de telefoane :)) si nu ma pricep prea bine.Ce parere aveti..acel LG g3 S e bun de ceva. daca nu care ar fi mai bun?
Multumesc anticipat!
Dau funda la cel mai bun raspuns;)

Răspuns Câştigător
| Valon a răspuns:

LG G3 S e un **** de telefon, costa mai mult brendul decat telefonul, daca tot vrei un LG iti poti lua un LG g2, nu conteaza ca e o versiune anterioara, este net superioara.ARE O BATERIE DE 3000 DE MILIAMPERI, este o cifra extraordinara pentru un telefon cu un ecran de 5, 2". Sunt semiprofesionist in domeniu si iti spun sa il iei cu toata increderea, te va surprinde placut http://www.emag.ro/telefon-mobil-lg-g2-16gb-black-76981/pd/D75BJBBBM/

| DIGIT4L explică (pentru Valon):

Multumesc mult.Ai mare dreptate...este mai bun decat acel G3 S iar pretul este foarte bun.

2 răspunsuri:
| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/1APh6ET recomand :3 este un super telefon