| User252426 a întrebat:

Salut TPU. Când apare Mi 11 Pro? Care merită? Mi 11 Pro(când va apărea) sau S21 Ultra 5G? Eu tind spre Samsung

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banii? ia-l pe s21!

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Sincer mie nu imi place la Samsung ca in europa au procesorul lor si nu snapdragon. Ca performante e ok dar faza e ca se supraincalzeste si scade performanta la Samsung cand te joci, filmezi mult, etc. Si presupun ca nu iti cumperi asa telefon doar ca sa trimiti mesaje. In opinea mea e aiurea sa dai o suma asa mare de bani pe un telefon ce dupa 30 minute se misca mai incet decat unul de top de acum 1 an. Din acest motiv principal as merge pe Mi 11 Pro, un iphone sau Oneplus. Eu acum 1 an am fost in aceeasi situatie ca tine doar ca S20 (tot procesorul lor il au) si Oneplus 8. Pana la urma am luat Oneplus 8 si nu regret nimic.

| Sekim a răspuns:

Xiaomi e o firma foarte buna, am avut Note 8 Pro 1 an si nu a avut absolut nicio problema, acum am Note 9 Pro si nicio problema pana acum. Daca te uiti atent la pretul de la S21 ultra 5g si la Mi 11 Pro, o sa vezi ceva frumos. In proportie de 80% Mi 11 are aceleasi lucruri si este mai ieftin. Daca iti permiti si vrei Samsung iti iei Samsung, e decizia ta. Intrebarea ta mi se pare irelevanta pentru ca totul tine de decizia ta.

| User252426 explică (pentru Sekim):

Ok, o să i-au Samsung că are 7CA LTE-A