| GabryeluL a întrebat:

Cand descarc o aplicatie pe Samsung galaxy young S6310 mi se descarca pana la un anumit punct dupa care spune ca n-am memorie, dar partea care s-a descarcat imi ocupa memorie si nu stiu de unde s-o sterg. Unde o gasesc? Vreau raspunsuri de la cei care au acest telefon! Funda :X! Ms anticipat!

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti trebuie card de memorie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic că îți ocupă memorie. S-a descărcat până la un anumit punct, apoi s-a oprit din cauza memoriei. Bifează opțiunea „ Descărcare în cardul de memorie", dacă nu ai, mai șterge aplicații din telefon.

| GabryeluL explică (pentru anonim_4396):

Ce raspuns inteligent...

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabryeluL):

În locul tău, aș aprecia.

| GabryeluL explică (pentru anonim_4396):

Scuze, apreciez faptul ca m-ai ajutat, am uitat sa precizez ca am card dar aplicatiile nu merg descarcate pe card.