| Alin933 a întrebat:

Când îmi încarc telefonul îmi arata "încărcare lenta" si se încărca la 3, 8 V (încărcătorul are 5V). Este încărcătorul origina si înainte se încărca normal. Știe cineva daca pot sa fac ceva sa se încarce normal?

4 răspunsuri:
| CvdBobo1997 a răspuns:

Salut e posibil ca din cauza cablului sa facă treaba asta și eu am avut problema asta (s6 edge)
Am schimbat cablul acum merge, succes!

| Panda1994 a răspuns:

Daca atunci cand il bagi la incarcat te joci pe el. Este foarte posibil sa-ti fi stricat bateria si nu prea mai ai ce-i face. 85% Din populatia planetei cu telefoane performante au stricata bateria din aceasta cauza happy Succes!

| Alin933 explică (pentru Panda1994):

Este posibil pentru ca antivirusul îmi da câteodată o notificare cu "abnormal baterry". Bine ca il am in garanție

| State_Stefan_1985 a răspuns:

Schimba cablul de date. Cablurile de la Samsung sunt cele mai proaste de pe piata. Recomand cele de la Huawei.