| ionuut07 a întrebat:

Cand incerc sa conectez auxiliarul pe un telefon J5 2017 la un BMW X3 2007, nu merge.Asa ca am incercat pe un telefon exact ca al meu, tot j5 2017 si a mers.
Care e problema? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca inainte cu casti conectate. Daca tot nu functioneaza, atunci verifica volumul player-ului sau du-l la un service pentru schimbarea mufei de casti.

| ionuut07 explică (pentru Bula):

Căștile merg

| ionuut07 explică (pentru Bula):

Căștile se conecteaza

| Bula a răspuns (pentru ionuut07):

OK.
Acum verifica: cate inele dec ontact are mufa castilor (care functioneaza) si cate are cablul pe care-l folosesti pentru conectare la Aux.