| AndresD a întrebat:

Cand vreau sa-mi pun telefonul la incarcat nu de mai incarca deloc si daca il conectez la PC sa vad daca se incarca imi da urmatoarea eroare: One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it. Care ar fi problema? Mentionez ca am Samsung Monte.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Probabil este de la cablul usb, nu e original, nu il recunoaste sistemul de operare.

| MaxKiller911 a răspuns:

Eroarea de la PC ti-o da Windows-ul, prin USB telefonul a defectat PC-ul, sau incearca un alt cablu USB...