| Cr1zzu a întrebat:

care credeti ca e mai bun Nokia lumia 600 sau Samsung galaxy mini 2 : Nokia nu e android dar Samsung este spuneti-mi si mie parerile voastre voi decare ati alege?

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si tu l-as recomanda..Are android, multe aplicatii si am auzit ca Nokia in general nu tin prea mult..Am vazut si meniul la Nokia lumia 600 si nu mi se pare extraordinar..Recomandat : Samsung galaxy mini 2winking

| Cr1zzu explică (pentru Amiiii69):

Okke mai mersi mult nu stiam ce sa aleg....ms mult funda

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Samsung-ul, nu că Nokia nu ar fi bune, ci din cauza sistemului de operare ce îl are(wingoz mobile)Succes