| Toma12456 a întrebat:

SALUT TPU!
Care dintre voi are un telefon Allview p5 sau p6?
Vreau sa stiu cam cat de rapid se misca, cad de rezistenta e GorillaGlass sau GorillaGlass 2 si in principiu...
Cam ce parere aveti despre telefoanele lor?
Sunt bune?
Va rog ca cei ce nu aveti un telefon Allview sa nu raspundeti.

1 răspuns:
| Gabbytzza a răspuns:

Acum cateva zile matusa mea si-a luat un Allview p6. Telefonul este destul de bun dar in momentul in care il incarci cu jocuri aplicatii si multe fisiere, el incepe sa se miste mai greu. Este destul de bunicel telefonul. Acum depinde de parerea ta. Funda?