| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun Vodafone, Telekom, Orange sau DIGI? Astept mai multe pareri,

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Fiecare are avantaje si dezavantaje. Am auzit ca la digi nu este semnal peste tot, dar in schimb au oferte cu net nelimitat.

| brokxy a răspuns:

Eu am Telekom pe abonament merge netul foarte rapid si bine peste tot doar ca ai de platit vreo 115 lei pe luna sau 70 lei depinde de abonament

| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Cam mult 115 pe Telekom sunt abonamente la Vodafone 3 telefoane 120 lei

| Laura48 a răspuns:

Tinand cont ca si-au diversificat serviciile oferite, la ce anume doresti sa le compari? Tv, Net, viteza prin wi fi? mai bun pentru servicii sau ca pret?
din punctul meu de vedere, digi se exclude pentru orice. servicii proaste (atat la net cat si fix, dar si relatii cu clientii) - poate au mai evoluat in ultimul timp.
pentru net prefer Telekom, chiar daca e un pic mai scump ca digi.
ca si telefonie mobila prefer Orange, mi se par mai profesionisti. Vodafone ul mi-a displacut dintotdeauna (ba au umflat factura, ba nu au relatii cu clientii, ba au ofertele alea ale lor cu tablete gratuite)

| MayongoStamly20 a răspuns:

Am Vodafone si e mult mai ok ca digi.
Am avut si digi si de abia mergeau datele mobile.
Funda pls?