| Kakarotto2016 a întrebat:

Care Smartphone de la Samsung este mai bun decat Xiaomi Redmi Note 8 Pro?

4 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Toate de la s9 in sus, sau Samsung a51, a71.

| Kakarotto2016 explică (pentru Bruno92):

Scuza-ma dar nu sunt de acord cu parerea ta. Adevarat S9 este mai bun decat redmi 8 Pro dar a51 nu are nicio sansa impotriva redmi 8 Pro si la a71 este mai bun decat redmi 8 Pro doar la camera, restul la perfomanta il bate.

| Anoniq a răspuns:

Eu am avut un Samsung A6+ timp de 2 ani, cu 3 gb ram, acum am un Xiaomi Redmi note 8 pro, acel Samsung a ținut aprox 2 ani dar apoi a luat-o razna, iar acest Xiaomi il am de aproape un an si deja o ia și el razna, se mișcă destul de greu cu 6 gb ram
De precizat este ca acel Samsung l-am forțat foarte tare in jocuri și a ținut chiar bine, pe când acest Xiaomi nu prea, sincer, m-aș întoarce la Samsung

| Kakarotto2016 explică (pentru Anoniq):

Hai sati iti spun si eu o poveste.Mi-am luat un Samsung galaxy Note 9.Am dat 850 de euro pe el si dupa un an si jumate mi sa inverzit dupa ce am primit ultimate actualizare de la Samsung. Sie mie mi-a placut Samsung dar dupa acest incident nu mai sunt sigur.