| spinteca a întrebat:

Care telefon este mai bun Acer z3 sau iphone 3g?

Răspuns Câştigător
| GeD a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5624&idPhone2=2424
Convinge-te singur. Iphone-u a aparut in 2008 iar acerul in 2013...deci (sper sa fie asta pe care l-am pus eu) Bafta!

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

3g-ul e deja depăşit, zic eu. Nu prea mai poţi scoate aplicaţii compatibile fiindcă poate fi instalată doar versiunea de iOS 4.1.2 si majoritatea (oficiale) de la 4.6 in sus spre 7. Acerul eu zic ca e ok. Camera cica e mai slabuta in conditii de lumina slabe
http://www.coolsmartphone.com/2013/10/07/acer-liquid-z3-duo-review/
Priveste si tu...cam tot ce e de stiut despre el :)

| spinteca explică (pentru VirusS97):

Deci este mai bun Acer?

| VirusS97 a răspuns (pentru spinteca):

Eu asa zic, pentru ca 3g-ul este destul de depasit. Acuma depinde daca ii 3g de 8G, sau 16etc. Da e cel pe care l-am postat eu mai sus? Acer Liquid Z3 Duo? SAU doar z3 simplu? ..nu prea stiu marcile astea.

| spinteca explică (pentru VirusS97):

Dual-sim

| GeD a răspuns (pentru spinteca):

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5624&idPhone2=2424
Convinge-te singur. Iphone-u a aparut in 2008 iar acerul in 2013...deci (sper sa fie asta pe care l-am pus eu) Bafta!

| GeD a răspuns:

Brandul Iphone 3g este deja depasit, iti recomand Acer z3.