| vladys a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre viper i si Samsung galaxy s3 neo! daca viper de ce si daca neo de ce! cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai bun Galaxy S3 Neo pentru ca are 1.5 gb RAM fata de Allview care are 1 gb, si are o autonomie mai buna a bateriei.

| vladys explică (pentru anonim_4396):

Asta stiu, dar care se misca mai repede...rez mai buna..etc nu astea minore stiu ca are 1.5 si ala 1 si alview are bat de 1900 si s3 de 2100

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare Vlad ambele telefoane sunt destul de puternice dar daca as fi in locul tau as alege Samsung, momentan eu am un Allview viper 1 16 gb e fain dar stii care e faza daca vrei sa il vinzi cuiva nu o sa prea poti totii se uita la firma, bine ca eu l-am luat ca nu prea imi pasa de firma dar acum vad ca toti cand aud de Allview gata se trag inapoi sincer eu ma inteleg foarte bine cu el dar mergi pe Samsung telefonul e mult peste viper chiar daca caracteristicile nu difera cu mult. bafta la alegere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vladys):

La rezolutie, tot Neo sta mai bine, plus ca ruleaza o versiune de android mai noua. Alege S3 Neo, per total e peste Viper I.

| Tariceanu a răspuns:

In cazul de fata este mai bun neo s3 http://bit.ly/114PPym