| numelemeu134 a întrebat:

care telefon este mai bun iphone 4 la mana a doua sau Samsung galaxy core prime, nou astept pareri

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Dintre acestea, chiar dacă ambele telefoane ar fi NOI, eu aş alege Samsung Galaxy Core Prime, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rovbzu.php

| RobertMoon a răspuns:

Galaxy core prime e mai bun, android 4.4.2, procesor quad core si poti sa faci ce vrei pe el, am avut si iphone 4, e mic, dar de calitate, recomand daca vrei un telefon cu ecran mic.

| Otto2014 a răspuns:

Galaxy core prime, e mai bun

| Rozella a răspuns:

Dupa parerea mea prin simplu fapt ca e la mana a 2a deja e un dezavantaj daca ai ocazia sa iti iei un Samsung Galaxy Core Prime in detrimentul unui IPhone 4 iti sugerez sa o faci

| AlessiaStefan14 a răspuns:

Samsungul, deoarece eu am un iphone 4 second hand si nu ii mergea bine butonul din mijloc si a trebuit sa il duc la reparat.
Samsungul, fiindca este o firma mult mai buna si este mai rezistent.

| Ioanabtw a răspuns:

Iph 4