| Supremejordannike2004 a întrebat:

Care TELEFON este mai bun la camera, baterie dintre S10 Plus, Xiaomi mi note 10 Pro, Huawei P30 Pro?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10 Pro. Uite si link, ca cu parerile noastre poti sa te stergi in dos: https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

| anonimg a răspuns:

Uite un link cu toate 3:
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3
Tote au avantaje si dezavantaje.
Xiaomi este bun la baterie (95ore -vezi review); camera chiar daca are 108mpx nu cred ca are finetea calitatii unui Samsung.
Xiaomi este slab la semnal daca ajungi in zonele cu acoperire mai slaba, dar si la viteza de internet (are cat15, iar celelalte au cat20 si cat21). Nu rezista la apa si praf.
Raspunde repede la comenzi, si este bun la luminozitate. Actualizari dese.
Huawei: nu stiu daca ai acces la magazin play. Te informezi la vanzator.
Samsung-urile au multe probleme cu softul.
Trebuie sa-ti placa si interfata fiecarui aparat. Citeste si vizioneaza mai multe review-uri cu fiecare in parte dar si cu ele la un loc.
Orienteaza-te si spre un oneplus despre care am auzit numai lucruri bune: https://www.gsmarena.com/oneplus-phones-95.php
Cel mai bun la baterie este acesta: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php

| cosmin1324 a răspuns:

Mie imi place mult OnePlus 7 pro

| SoCristian18 a răspuns:

Salut, eu folosesc personal un P30 Pro 256 gb / 8gb ram, pe timp de noapte, pe distanta, pe supermacro, pe partea de detalii este foarte bun, bateria ma tine 2 zile in conditiile in care il folosesc normal, iar daca ma joc pe el ma tine pana cand ajung seara acasa. iar daca vrei sa te joci din punct de vedere cu setarile pe modul profesionist nu mai ai nevoie de un aparat de fotografiat. Acum o sa-mi sariti toti in cap ca mi 10 pro este mai bun, ca asa zic cei de la Dxomark, dar am comparat cu un prieten care este fan Xiaomi si il are, iar din punct de vedere detalii, nu se compara cu p30 pro. Acum este alegerea ta. Salut!

| Zuzumilk26 a răspuns (pentru SoCristian18):

Ms.

| Zuzumilk26 a răspuns (pentru SoCristian18):

Scuze. Nu am vrut sa scriu aici.

| ramonafesteu31 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun telefon la camera baterie dintre cele enumerate de tine este Huawei P30 pro.