| Levelstar a întrebat:

Care telefon este mai bun : Samsung galaxy s3 sau iphone 4 s ( voi ce ati alege)

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aleg iphone 4 s!

| Carmen100 a răspuns:

Eu as alege categoric Samsung Galaxy S3 pentru ca are mai multe aplicatii, multe dintre ele sunt gratis, este mult mai mare si mi se pare mult mai elegant, nu e doar un simplu dreptunghi. Pretul este cam acelasi, in jur de 2000 de lei.

| August99 a răspuns:

S3 este mai rezistent si aplicatiile sunt gratis big grin

| Madayna a răspuns:

Samsung Galaxy S3 as alege.

| Robotzzzi a răspuns:

Samsung galaxy S3.Are foarte multe aplicati interesante ce nu are iphone 4s...Te sfatuiesc sa-ti iei Samsung galaxy S4.Ramane alegerea ta.

| EffieStone a răspuns:

Samsung Galaxy s3

| andrutzzy a răspuns:

Eu una prefer s3'ulhappy