| traceurpkvictor a întrebat:

Cat costa un abonament cu internet nelimitat la Vodafone?(sau cat costa sa activez extra-optiunea asta?)

Răspuns Câştigător
| xBrokenArrow a răspuns:

Bună. Uităte pe aici :https://www.vodafone.ro/....../index.htm Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Iulian922 a răspuns:

Da, poţi activa extraopţiuni cu minute incluse în reţea, cu minute naţionale, SMS-uri, MMS-uri şi internet pe mobil. Orice extraoptiune iti doresti apeleaza *100#. Poti activa extraoptiuni din urmatoarele ramuri: Promotie, Tineri, Optiuni, International si roaming, Internet pe mobil.

| reky a răspuns:

Pai poti suna la relatii cu clientii *222 si intrebi la ei, cel mai bun mod

| xBrokenArrow a răspuns:

Bună. Uita-te pe aici:https://www.vodafone.ro/....../index.htm Pa, pa.

| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Mai bine iei 4G care e de 100x mai rapid si mai performant si fara limita de trafic, intra pe www.cst-network.ro si afla mai multe detalii

| traceurpkvictor explică (pentru servicelaptopuristorepc):

Da stiu dar eu imi reinoiesc abonementul pentru mobil si cat timp telefonul meu nu are 4G... Apropo, am S. Galaxy Nexus.