| Aurel_Puma_1999 a întrebat:

TPU ce acte sunt necesare pentru un abonament la Vodafone? PLZZZ

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul oficial :
https://www.vodafone.ro/......controller

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Iti trebuie buletinul si actul de la casa, sau daca nu ai act de la casa, poti sa aduci talon de pensie sau un card activ sau permisul de conducere, dar tu din cate vad din numele tau, ai 16 ani, si nu cred ca poti sa faci vreun abonament.

| Aurel_Puma_1999 explică (pentru AlexElektro1987):

Nu eu logic laughing

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Aurel_Puma_1999):

Ar fi fost logic ca nu tu vroiai sa iti faci un abonament, daca scriai la persoana a 3-a. Tu ai scris la persoana 1, adica ca tu vrei sa faci abonament.

| star3000 a răspuns:

Cartea de identitate, adica buletinul.