| MihaelaDart a întrebat:

Ce aplicație bună folosiți și mi-o recomandați să o pot descărca de pe Google Play de a edita filmările făcute cu telefonul, o aplicație compatibilă pentru Windows Phone 8.1? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai google play este pentru telefoane cu Android, daca descarci dupa google play niciodata nu o sa iti mearga aplicatiile pe windows phone. cauta pe windows store

| MihaelaDart explică (pentru octav005):

Ce o fi... mie la telefon imi apare ca nume "Magazin" pana acum ce am descarcat mi-a mers, am intrebat daca cineva cunoaste sau daca tu stii o aplicatie compatibila pentru W8. Ma poti ajuta sau ba?

| octav005 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sincer pentru windows nu stiu vreo aplicatie