| VokulVahriin a întrebat:

Ce aplicatie de telefon am nevoie ca sa pot sa citesc offline, o carte pe care am descarcat-o? Ajutoor!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde in ce format e cartea. Adobe citeste PDF-uri.
Nu stiu exact pentru telefon. Eu am carti in PDF, pe tableta si le citesc cu Adobe Reader sau, daca sunt in format Doc, cu Docs to Go.

| VokulVahriin explică (pentru ardnaxur1961):

Scrie ca ii in ceva cbr. De asta nu stiu cum sa fac...

| VokulVahriin explică (pentru ardnaxur1961):

Adobe reader e pentru pc sau poate fi instalat si pe android? Ca mi-ar placea sa pot citi cartea si cand nu am acces la pc.

| VokulVahriin explică (pentru ardnaxur1961):

Mi-am rezolvat problema. Am descarcat Adobe reader pe android, cartea si totul functioneaza cum trebuie. Merci de informare.