| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Ce ați alege? Samsung S23 Ultra sau iPhone 14 pro MAX? Ma interesează camerele, bateria și performanța in jocuri.
Dau Fundă!

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu mai cumpar Samsung de multi ani (insa a avut mereu fratele meu si vad foarte bine cum sunt, pe mine nu ma multumeste raportul calitate/pret), dar strict dintre cele 2, as merge cu Samsung.
Pentru jocuri se recomanda Asus ROG Phone 6, Xiaomi Black Shark sau Nubia Redmagic, dar daca doresti si camere bune, atunci Samsung S23 Ultra.

| ReddY25 a răspuns:

S23

| IceRope a răspuns:

Nici unul. Îmi place prea mult Librem 5.

| FlopyFoto a răspuns:

Decat să-ți iei iphone 14pro max ia-ți s23 vei fi mai mulțumit crede-ma