| Anonimous5 a întrebat:

Ce avantaje are Youtube Premium?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

- fara reclame( mai mult pentru asta am luat)
- vezi unele clipuri pe care altii nu pot( sincer nu ma uit la seriale si din astea deci pentru mine e inutil)
- descarci content(useful)
- merge in fundal(deci poti asculta podcasturi sau muzica cu telefonul blocat)

2 răspunsuri:
| 33226633 a răspuns:

Nu vei mai vedea reclamele, vei putea vedea unele clipuri in avans fata de cei care nu au youyube premium si alte cateva mici beneficii.

| Nico_n_puf a răspuns:

Salut!
Daca esti un dependent de Youtube merita sa iti face un cont premium, insa daca asculti asa mai rar, cred ca nu e pentru tine.
Avantajele sunt: 1. te poti uita la video fara reclame si fara intreruperi
2. poti salva continutul offline, in dispozitivul tau si sa te uiti/asculti mai tarziu.
3. poti asculta si in background, nu ti se va intrerupe daca folosesti alte aplicatii in timpul ala.
4. ai audio mode in care poti asculta doar audio.
Aceleasi lucruri sunt valable si pentru optiunea Youtube kids.
5. Acces la google play music, in functie de tara daca are asa ceva.

Sper ca te-am ajutat.