| Nita_Alin_2002 a întrebat:

Ce credeți ca e mai bun : iPhone 7 Sau S7 Edge? Am iPhone 7 și parca îmi pare rău ca nu am S7 Edge.

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Pentru simplu fapt ca androidul iti baga o tona de reclame si programe pe care esti obligat sa le dai acces la toate datele tale si pot genera costuri eu am ales iphone. ce are sau ce face Samsung si nu face iphone. eu cred ca inca nu stii sa folosesti telefonul, este foarte complex.

3 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Si fratele meu are iphone7 dar i.ar placea un S7 edge. Deci cred ca S7 e mai bun!

| Bologa_Cosmin_2001 a răspuns:

Eu cred ca iphone 7 e mai bun deoarece are un aspect placut,, nu are lag in jocuri sau in general, bateria tine foarte mult, poze foarte clare, si multe altele!

Răspuns utilizator avertizat