| JockerStoica a întrebat:

Ce culoare vă place la iphone 5s? Gold, Space Grey sau White? Specificați de ce.
Fundă!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru multi cel mai important este sa-l aiba.

| KillMePlease a răspuns:

Nici o culoare.
De ce? HTC-ul si Samsung-ul is mult mai bune.

| NickPop a răspuns:

Space grey pentru baieti
Gold pentru fete

| AlinRuță a răspuns:

Gold, pentru ca e cel mai special.

| AnaMariaAurelia a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa alegi gold, pentru ca este o culoare originala. Eu am un prieten care are aceasta culoare si arata foarte bine. Funda?

| UnSimpluOm99 a răspuns:

Salut happy eu am 5s pe space grey deoarece imi

| UnSimpluOm99 a răspuns:

Salut eu am ales space grey deoarece imi place mult si arata super iar unde este butonul home este tot negru pe cand la gold ai alb vine acel cerculet. Unele persoane spun ca gold este pentru manelisti si pe alb se vede orice zgarietuta.( sunt doar pareri auzite) toate culorile sunt frumoase depinde de preferinte.