| Anonimous321Go a întrebat:

ce husa sa imi cumpar pentru a mi proteja telefonul ...de aluminiu sau de silicon... care vi se pare mai rezistenta si care protejeaza mai bine telefonul de socuri ..cazaturi..etc!

7 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Silicon dar intreaba si tu de unde ti-ai luat telu.

| coztel5437 a răspuns:

Cea de aluminiu arata mai bine...dar e mai buna cea de silicon

| Beccaaa a răspuns:

Cea de silicon protejează mai bine, e mai rezistenta și arata mai bine.

| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Silicon, după ce *** să-ţi iei una de aluminiu?laughing

| Viva_Cocolino_1971 a răspuns:

Silicon

| alex121277 a răspuns:

Nu este buna de silicon pentru ca, daca iti pui silicon acolo la baterie se umezeste, iar pe acolo nu o sa mai circule aerul si se strica telefonul, eu personal eu am husa din piele

| Margarita_Radu_1997 a răspuns:

Salut eu as zice de aluminiu este mai buna dar incearca sa iti iei o husa tip carte pentru protejarea displayului si nu vei avea probleme