| bogdan171995 a întrebat:

Ce imi recomandati intre Nokia Lumia 520, 620 si Sony Xperia M? Nu ma refer doar la performanta, ci care este mai rezistent in timp?

3 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pai clar Nokia lumia, la rezistenta si camera,, alea cu android sunt bune numai pentru jocuri si pret,,, as prefera lumia 620 fiindca are 2 camere si este mai scump

| AlinNxD a răspuns:

Sony xperia m... poti face mai multe cu el decat cu un Nokia deoarece are android

| bogdan171995 explică (pentru AlinNxD):

Nu are importanta pentru mine numarul de aplicatii pe care le pot instala, ci sa fie performant dar si rezistent in decursul timpului