| dary2006MI a întrebat:

ce imi recomanzi Iphone 8 Samsung s 10 sau Huawei p 30 lite?
Si Instax sau Sony?

Răspuns Câştigător
| floreadan a răspuns:

Personal as alege mereu iphone, atat datorita stabilitatii sistemului de operare, cat si a stabilitatii telefonului in sine, sa nu uitam ca a fost primul telefon care nu-i puteai scoate bateria, ca era carcasa prinsa in suruburi. Chiar daca alte telefoane au caracteristicile tehnice mai ridicate, nu inseamna ca per total si per ansamblu sunt peste iphone, cel mai concludent fiind pozele facute de un iphone si vizualizate pe laptop, in comapratie cu telefoane cu multi MP peste la camera

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

TPU nu recomand, sa nimic ca e un site.
Utilizatorii în schimb... o sa vezi răspunsuri cu 'Samsung ca e cel mai bun'.

| Ineys a răspuns:

Dintre alea toate S10 e cel mai bun. P30 Lite e de buget, iPhone 8 e vechi si la Sony nu ai specificat un model.

Instax habar n-am ce e.

| Ioana184 a răspuns:

Samsung și Sony