| Anonimous5 a întrebat:

Ce iPhone dintre aceste două imi recomandați: iPhone SE 2020 sau iPhone 11?
Sunt pe clasa a10-A si as vrea sa il tin pana termin liceul, poate si mai mult.
Sunt pasionat de fotografie și vizionez mult continut video.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ia Huawei P40 Pro. Daca vrei neaparat iPhone da un ban in plus si ia 11 Pro camera e mult mai ok ca cea de pe SE 2020 si 11 normal.

| DenisIonut01 a răspuns:

Dintre cele doua modele mentionate de tine, mie imi este clar ca Iphone 11 este cea mai buna alegere.

https://www.phonemore.com/......b/13498584