| newboy a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru iphone 4s,orice gen de jocuri dar va rog mai mult gen racing,ceva gen sa se vada la interior,ceva diferit de nfs shift sau real racing,ceva mai bun,oricum nu prea conteaza orice raspuns e binevenit, FUNDA...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs the run, eu am un Nokia n73 are grafica buna crede-ma sau, real racing 2, CSR racing, fastlane street racing lite, gt racing:motor academy, need for speed hot pursuit asta e tot ce am mai gasit funda?:happyhappyhappyhappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca gangstar miami vidication e ca un gta dar pe mobil are grafica la fel ca pe PC si gangstar rio

| newboy explică (pentru anonim_4396):

Deja incercate, daca mai sti spune, daca nu nu-i nimic

| newboy explică (pentru anonim_4396):

Merge pe Iphone Nfs The Run

| anonim_4396 a răspuns (pentru newboy):

Deci o fundahappyhappyhappy?

| anonim_4396 a răspuns (pentru newboy):

Nfs the run, eu am un Nokia n73 are grafica buna crede-ma sau, real racing 2, CSR racing, fastlane street racing lite, gt racing:motor academy, need for speed hot pursuit asta e tot ce am mai gasit funda?:happyhappyhappyhappy