| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce parere aveti de DIGI la reteaua mobila? Cum sunt?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un exemplu: intr-un sat aproape de localitatea mea o colega de "serviciu" are doua cartele DIGI si Orange. Digi merge, Orange numai cand vine la oras.

Răspuns utilizator avertizat
| mastadont a răspuns:

Depinde de zona în care stai, însă în ultimul timp digi s-a extins foarte mult și ai semnal cam peste tot. Eu am o casă la țară și singura rețea la care am semnal decent e digi, la restul doar h, și ăla cu întreruperi.

| ReignForest a răspuns:

Deși e abonamentul e mic, în orașele mari merge bine, dar în orașele mici deloc.Eu mergeam la țară la bunici și acolo nu aveam nici măcar un H+

| anonim_4396 explică (pentru ReignForest):

Si pe ce retea ma sfatuiesti sa ma portez?

| ReignForest a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe Vodafone merge bine, eu spre exemplu la țară prind H+nu mereu, dar dacă ai un telefon bun o să prinzi 4G+

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

Staibla Orange

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Orange are internet foarte bun și acoperire mai mare decât restul, dar costă destul de mult.
Un internet nelimitat la ei sare de 20e din câte știu.
Pe la 8-13e primești internet cu limite, vreo 10gb iar când îi depășești te limitează la viteze sub 3g.