| JE35u a întrebat:

ce parere aveti de iphone xr, merită? Tine bateria bine? Ar fi bun in jocuri? Pubg. free fire. etc sau Samsung s10 plus ce credeti despre el? Il aveti? Il recomandati tine bateria? Ruleaza bine? In jocuri e ok? Are semnal 4g bun? Vreau un telefon sa tină bateria ok si fara buguri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alphacrow21 a răspuns:

Daca il folosesti intens pentru jocuri nu merita, daca vrei iti poti lua ultimele game de la Samsung care chiar isi fac treaba, daca esti fan Iphone iti poti lua cu placere, dupa parerea mea nu mi-as lua...

| JE35u explică (pentru Alphacrow21):

Si ce spui, sa imi iau s10 plus? Recomanzi? Am vazut ca tine bateria ok. Oricum o sa astept note 10, ma duc in magazin sa il vad dar daca nu vreau de ala
cred ca optez pentru Samsung s10 plus. Ma-ti pus pe ganduri cei care a-ți spus ca iphone nu e bun la jocuri. Voiam sa renunț la Samsung nu ca nu-mi place, numai Samsung am avut pana acum, ci ca am avut buguri la el, in sistem, opriri, se inchidea telefonul brusc, sau in jocuri se bloca, chiar si la reteaua netului, semnal 4 g nici nu era happy dar totusi pentru un s10 plus am pretentii pentru banii aia, nu se compara cu ce am avut eu pana la 1100 lei. Si s10- plus are un difuzor puternic, am vazut in magazin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati note 9 e foarte bun sau asteapta note 10