| tigru18 a întrebat:

Ce parere aveti despre abonamentul Digi Mobil Optim Nelimitat?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Am o prietenă care are abonament la digi și e foarte mulțumită, mai ales de internet.

| Adrian5575 a răspuns:

Eu am de aproape un an si sunt foarte multumit de pret, de ce ofera abonamentul si semnalul este ok, adica nu difera fata de ceilalti operatori.

| Arefino a răspuns:

Am un prieten care foloseste acest abonament si este foarte multumit deoarece cand pleaca in vacanta poate sa iti faca hotspot gratuit pentru laptop

| tigru18 explică (pentru Arefino):

Si la semnal cum e? asa in general

| Arefino a răspuns (pentru tigru18):

Ai semnal full peste tot in zona mea, in zona ta nu am de unde sa stiu