| BlackEdition a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon: http://www.altex.ro/......32gb-white
Isi merita bani?
Credeti ca dupao luna doua se strica?
Ce parere aveti de aspect si de performante?
Cei carese cunoac cu asa ceva,care l au mai avut sau il au, ajutati-ma si pe mine va rog, merita sa il cumpar sau nu?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

E foarte bun telefonul la specificatiile respective. Asta cu stricatul e in functie de noroc, recomand totusi daca vrei sa ai mai multa incredere sa il iei de la Emag. bit.ly/1Wcec4n Cel mai probabil nu o sa se strice, o sa te bucuri si de functionarea perfecta in aplicatii la performantele respective.