| SuBZ3CE a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC Desire 600? Merita sa-l achizitionez?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

HTC Desire 600 este un telefon PERFORMANT şi la un preţ accesibil ( 1300-1400 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/htc_desire_600_dual_sim-5465.php

Evident că se merită să-l achiziţionezi :)

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Merita! Difuzoarele sunt bestiale.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu se merita. Daca vrei telefon serios ia Nexus 5.

| vioreltt a răspuns:

Mai bine ia-ti un Htc One mini! Este destul de ieftin si Bun!

| jonnyhelp a răspuns:

Mai bine iti iei HTC Desire S sau HTC Sensation XL sau XE, daca ai bani desigur. Ai putea sa gasesti telefoane mai bune la pretul ala. plus de asta, cand merge vorba de multitasking, HTC-ul e pe locul 4winking

| Roki_2754 a răspuns:

Da, eu dacă aş avea şansa să îmi iau un HTC nu aş mai sta pe gânduri, laş lua direct