| tigru123456 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei P20 lite?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Destul de bun pentru pretul lui. Ma asteptam la ceva mai mult la cameră si baterie, camera pe spate doar 16mp + 2mp iar cea de pe față tot 16mp f 2, avand in vedere ca Huawei lucreaza forte mult la camera.
Si bateria e doar de 3000 amperi, nu zic ca e putin dar ma asteptam la mai mult de la un Huawei (la p20 pro i-au imbunatatit-o cu mult adica 4000 amperi).
In rest are un hardware bun, un display placut, 4Gb ram, doar 64gb memorie interna si poate contine un card sd de pana la 256Gb. Telefonul e in jur de 1000lei acum si banii ii merita

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O poarere extraordinara!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la P8 incolo Huawei a inceput sa faca niste telefoane foarte misto. Seria P e foarte reusita.

| DenisIonut01 a răspuns:

Este un telefon bun. Huawei sunt telefoane foarte bune pret calitate.