| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei P30 Lite?

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Mi se pare un telefon destul de bun in ceea ce priveste calitate / pret.
Daca esti un amator de telefoane si ai nevoie de unul doar ca sa-ti faci treaba, sa mearga bine si sa te tina bateria + daca nu vrei sa dai mii de lei pe un telefon, mi se pare o alegere buna. Are camera de pana la 40MP, poti filma 60 fps cu el, ai o tona de moduri de a edita o poza, memorie 128 de gb, nu vad de ce ti-ar trebui mai mult si memoria ram suficienta cat sa nu te plangi de lag. A da. are si super charge si ti se incarca intr-o ora si 20 de minute.

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu nu mi-as mai lua alta firma in afara de Samsung sau iPhone, asta e strict parerea mea.
Parere despre el : calitate / pret e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa și asa. Pana la urma este lite. Nu este mare waw la poze, dacă pentru fotografii îl achiziționezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu pentru fotografii neaparat, pentru al folosii ca telefon personal dar daca zici ca nu e cine stie ce atunci da-l dracu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, lite mereu a fost de cacao. Vezi și p Smart 2019 sau p Smart Z. Eu dețin P smart 2019 și mă declar mulțumit. De 1 an îl dețin, apropo. Alaltăieri a primit actualizare la Android 10.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un telefon cu display AMOLED deoarece pe p30 lite cu IPS LCD se vede negrul un fel de gri plus ca daca te uiti dintr-o parte are un glow puternic luminos si enervant

| alexthesamurai a răspuns:

Este desul de ok, dar P20, P30 si P40 sunt foarte asemanatoarea, mai ales variantele lite, numai ca sunt putin imbunatatite, atata tot.