| adyyyyyyyy a întrebat:

ce parere aveti despre Iphone 5? ..as vrea sa-mi achizitionez unul.dar nu sunt decis inca. spuneti-mi cat ceva despre el. daca merita!

5 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Sunt prea scumpe nu merita...e doar sa zici ca ai Iphone

| dryft3r a răspuns:

Decat Iphone, mai bine un Nokia Lumia, un Samsung S3-S4 sau un HTC One. De Iphone e doar sigla.

| restroccck a răspuns:

Eu zic ca merita deoarece e un telefon bun are memorie multaaa si are multe apliatii fara sa le dowloandezii

| KulcsarT a răspuns:

Este foarte bun doar nu merita bani.

| Loooolaaaa a răspuns:

Eu am un iph 5 din primavara parca. Eu una sunt foarte multumita de el. Merge foarte bine ca si viteza, si mereu descopar cate o chestie interesanta prin setari laughing merita sa stai sa il studiezi.
Singura problema pe care o am e cu muzica pe care trebuie sa o cumpar, si cu aplicatiile. Sunt foarte multe pe care trebuie sa le platesti daca le vrei, insa gasesti si la free o gramada, chiar foarte smechere.