| EmanuelEmy7 a întrebat:

Ce parere aveti despre smartphone-ul Samsung Galaxy Grand Prime? Pentru ca vreau sa mi-l iau luna asta!

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Problemele in general le fac utilizatorii, ca nu stiu sa optimizeze si baga toate tampeniile. Ce buget ai? poate gasim cevam ai bun in banii tai happy

| EmanuelEmy7 explică (pentru SasNetRomania):

500-800 de lei

| EmanuelEmy7 explică (pentru SasNetRomania):

Si eu nu sunt genul care baga tampenii, stiu ce aplicatii sa-i pun unui smartphone!winking

| SasNetRomania a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Iti recomand un s3 neo. Ce parere ai? Net superior la orice fata de Samsung Galaxy Grand Prime

| EmanuelEmy7 explică (pentru SasNetRomania):

Cu 3g, serios?

| SasNetRomania a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Ce are? Ai idee cat costa internetul pe 4g si cat e de lenes si lipsa de semnal in Romaniawinking? Iti zic eu ca nu. Nici macar 3.5g stabil in Romania nu exista happy. Nu am recomandat degeaba s3neo. Dar daca tu preferi un tel mult mai slab doar pentru 4g ca sa scrie in specificatii e strict alegerea ta. S3neo are mai mult ram, procesorul mai bun, camera la fel, primeste mai repede update la android. Bateria la fel. Seria s e cea mai buna de la ei restul modelelor sunt doar niste ramasite.

| EmanuelEmy7 explică (pentru SasNetRomania):

Cred ca ai dreptate!