| Search69 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia z ultra? Merg bine jocurile etc? As vrea sa il cumpar de black friday. (cat credeti ca o sa fie daca acum este de 1.400 lei ). Am vazut ca este mare de 6.44 inch. Daca credeti ca nu este bun ce telefon imi recomandati pana in 1.300 lei? Funda, rapid va rog!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai bine iti iei un LG G2 sau un LG G2 Mini...

| Search69 explică (pentru OnuOnulică):

Nu am buget de 1.500 de lei. Am doar de 1.000 lei... Daca poti sa imi zici unu` de 1.000 de lei e bine sau mai mult putin

| OnuOnulică a răspuns (pentru Search69):

Da, ar fi acesta LG L90 http://www.gsmarena.com/lg_l90_d405-6100.php

| Search69 explică (pentru OnuOnulică):

Eu m-am gandin la un Allview x2 twin dar nu sunt sigur sau la un Sony xperia t3.Ce parere ai despre cele 2 telefoane?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Search69):

Un t3 ar fi mai ok de cat un x2 twin. Allview nu e o firma care rezista mult...

| cristinel_9551 a răspuns:

Eu iti recomand iphone 4 eu am si 5 si 6 dar eu zic ca iti este potrivit un iphone 4 pentru ca merge foarte bine eu mi-am bagat pe el ce na am reusit sa bag pe s5

| Search69 explică (pentru cristinel_9551):

Nu imi place iphon nici un tip.