| LamborghiniAventador a întrebat:

Ce parere aveti despre Vodafone Smart 3 si Vodafone Smart mini
Funda

Răspuns Câştigător
| aventador a răspuns:

Vodafone smart 3 e un telefon foarte bun pentru pretul lui, are ecranul de 4 inch, destul de mare pentru jocuri rezonabile, are camera de 5 mp, memorie ram 512 mb, memorie interna de 4 gb si bateria de 1500 mAh, cat sa tina ceva timp.
Telefonul pot spune ca e chiar fain cu un design modern, cu un raport foarte bun calitate-pret.
Vodafone smart mini e un telefon bunicel pot spune, e pentru cei care vor sa se bucure de experienta utilizarii unui smartphone la un pret accesibil.Are ecranul de 3.5 inch (cam mic). Camera de 2mp (as zice ca in cazul asta nu prea poti sa te bucuri de camera), procesorul de 1ghz care mi se pare chiar bun pentru un telefon asa mic, memoria ram e la fel ca la smart 3, si memoria interna de 2.4 gb, mai e bateria de 1400 mAh care are capacitatea putin mai mica ca la smart 3 dar diferenta abia se vede.

| LamborghiniAventador explică (pentru aventador):

Mersi! Care dintre ele crezi ca este mai bun pentru jocuri si navigat pe internet?

| aventador a răspuns (pentru LamborghiniAventador):

Vodafone smart 3