| Sergiu44227 a întrebat:

Ce parere avezi despre noul telefon OnePlus One:http://oneplus.net/
Adica,daca merita sa il cumpar.Stiu ca e genial de bun dar o sa tina mult.Nu vreau sa dau bani pe el si dupa 2 ani sa se miste prost sau chiar sa nu mai functioneze.As vrea in special sa primesc raspunsuri de la cei care au acest telefon sau care se pricep mai bine!

2 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Da, este bun la specificatii dar daca ai un buget mai mare iti recamand mai bine LG g3 foarte bun. Acum depinde de buget.

| Sergiu44227 explică (pentru Search69):

Am un buget de 1.400 lei, exact cat costa one plus