| narcis16 a întrebat:

ce pareri aveti despre telefonul Allview x2 soul style? As dori pareri de la cineva care avut sau care are acest telefon. Multumesc

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Telefonul e lansat de 26 de zile
Livrarile au inceput ieri 23 decembrie.
Sunt sigur ca nimeni care il are deja e si utilizator TPU si cineva care sa il fi avut deja nu exista.
Deci iti spun parerea mea.
E un telefon in primul rand Elegant. Cu un spate din sticla. Cunosc oameni care l-ar cumpara doar din acest motiv.
- Are 2GB Ram 16 GB Stocare. Nu e rau! Dar nici super acum in 2016(imediat) cand cele mai populare smartphone-urile au 4GB Ram. Dar nu cred ca o sa ai probleme ca sa nu iti mearga vreun joc. Lag o sa ai ca e Android. Lag este si pe S6 Edge+ si e telefonul anului.
-Camera buna 13 MB / 4G / Dual sim 3 plusuri foarte bune!
+ O Baterie decenta.
La acest pret nu vad ce ti-ai dorii mai mult. Merita cumparat. Mai ales cel pe gold arata super.
http://allview.ro/x2-soul-style-gold.html
Si Display-ul e foarte ok!
Bafta