| TizianoTintas4 a întrebat:

ce sa aleg dintre iphone x la mana a doua sau Samsung s 10 e?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Samsungul, Iphone X e inca scump, chiar si SH, si in functie de cum a fost forjat s-ar putea sa aiba deja probleme cu bateria, care nu e tocmai floare la ureche sa o schimbi acasa.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Personal as merge pe S10E deoarece iphone X e deja un telefon ce a fost lansat acum 2 ani si ceva. S10E doar de 1 an. Nu sunt fan Samsung dar mi se pare absurd sa dai o caruta de bani pe un telefon ce a aparut acum 2 ani la mana a doua si sa nu iti iei unul nou de banii aia. Mai bine strange bani si cumpara un XR; a, ama a doua ce e vechi doar de un an sau si mai bine iphone 11. Personal eu am de 4 ani telefoane oneplus. Iti ofera libertatea Android ca la Samsung dar se misca fluid ca un iphone chiar si dupa 2-3 ani. Momentan am un oneplus 6 ce are cam 22 luni la mine si inca nu s-o blocat o data. Sper ca ti-am fost de folos. Ia in calcul ca acel iphone x probabil a fost deja folosit la maxim si nu ii mai tine baterie ca in prima zi.

| Marynel_Manolache_S._1999 a răspuns:

Iphone x.
Daca vrei poze clare, atunci sa stii ca iphone scoate mult mai bine fie ca este zi sau noapte.
Din ce am observat, iphone se misca si mai bine dupa o perioada de 2 3 ani, exemplu iphone 4 care la ora actuala inca merge foarte ok, fara lag.
Dupa o perioada de timp ai sa vezi ca androidul te cam lasa, incepe sa te sacaie.
Sper ca ti-am fost de ajutor.