| Alex714 a întrebat:

Salut,TPU ce sa aleg dintre o Tableta Allview Speed City si un Samsung Galaxy Mini 2.
Aaa si argumentati raspunsul...

Cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Clar TABLETA. Chiar daca este Allview, tot o prefer. Adica singurul avantaj al Samsung-ului este Dimensiunea! Si da, ca nu poti sa suni.Dar naiba, Are Dual-Core 1, 5Ghz! Are GPU foarte bun! Redare FULLHD! Android 4.1! si este mai subtire!
Si jur, nu imi place deloc mini2! Are unghiuri de vizualizare foarte mici! Il misti putin si deja iti da alta culoare!
Allview
+Procesor (1, 5Dual-Core Cortex-A9 vs 800mhz)
+GPU (Mali 400MP2 vs Adreno200)
+Ecran (7" vs 3, 27")
+1GB RAM (vs512)
+Android v.4. 1JellyBean

Mini2
+GSM
+Dimensiuni

Sper ca te-am putut ajuta!